LECO N-TYPEHangarau Pūtau
Hangarau Pūtau Tapahi Haurua SMBB
Pūtau Mata-ruaNgā Hangarau Mōhiohio
Mahi Pai rawa atu mō te Anti-PID Low LID
Ngā Pānga Whakamarumaru o te Wāhi Wera Iti
Te Putanga Mana Teitei Te BOS me te LCOE Teitei
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kounga Paerewa IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ngā Whakamātautau Tote/Kohu/Hamonia
| Ngā Pūtau Rā | Momo-N Mono |
| Tau o ngā Pūtau | 108 (6x18) |
| Ngā Ahu | 1961 x 1134 x 33mm |
| Taumaha | 27.8kg |
| Karāhe o Mua/Muri | Karāhe pania-haurua 2.0mm |
| Anga | Konumohe konumohe kua whakakikoruatia (kāore he whiringa mō te whakakaha taumaha) |
| Pouaka Hononga | Ip68 te whakatauranga (3 ngā diode mā te haere) |
| Ngā Taura Putanga | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ka taea te whakarite i te roa | |
| Ngā Hononga | Hototahi ki a Mc4 |
| Whakamātautau kawenga mīhini | Mua 5400Pa / Muri 2400Pa |
| AKOMANGA MANA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana mōrahi (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Ngaohiko Porowhita Tuwhera (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Iahiko Poto (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Ngaohiko i te mana mōrahi (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Mana Mōrahi o Nāianei (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| TE WHAKAHAERE O TE MŌHIO (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Te hihi 1000W/m², te pāmahana pūtau 25ºC, AM1.5G
NMOT: Te hihi 800W/m², te pāmahana taiao 20ºC, te tere o te hau 1m/s, AM1.5G
| Te Whakanui i Muri | Tawhā | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana mōrahi (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Mana mōrahi (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Mana Mōrahi (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Ipu | 40'HQ |
| Ngā wahi mō ia papa | 34 |
| Ngā papa mō ia ipu | 24 |
| Ngā wahi mō ia ipu | 816 |
| Te Pāmahana o te Wāhanga Whakahaere | -40℃ ki te +85℃ |
| Ngaohiko Pūnaha Mōrahi | 1500 DC (IEC) |
| Te Whakatauranga Mōrahi o te Fiusi Raupapa | 30A |
| Manawanui Mana | 0/+5W |
| Te Pāmahana Whakahaere Ingoa (NMOT) | 45±2℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Pmax | -0.29%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o te Voc | -0.25%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Isc | +0.045%/℃ |
Kamupene Hangarau Rā o ALife, Ltd.
Waea/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Ī-mēra: gavin@alifesolar.com
Whare 36, Hongqiao Xinyuan, Takiwa o Chongchuan, Nantong City, Haina
www.alifesolar.com