LECO N-TYPEHangarau Pūtau
Hangarau Pūtau Tapahi Haurua SMBB
Pūtau Mata-ruaNgā Hangarau Mōhiohio
Mahi Pai rawa atu mō te Anti-PID Low LID
Ngā Pānga Whakamarumaru o te Wāhi Wera Iti
Te Putanga Mana Teitei Te BOS me te LCOE Teitei
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kounga Paerewa IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ngā Whakamātautau Tote/Kohu/Hamonia
| Ngā Pūtau Rā | Momo-N Mono |
| Tau o ngā Pūtau | 144 (6x24) |
| Ngā Ahu | 2278 x 1134 x 30mm |
| Taumaha | 31.5kg |
| Karāhe o Mua/Muri | Karāhe pania-haurua 2.0mm |
| Anga | Konumohe konumohe kua whakakikoruatia (kāore he whiringa mō te whakakaha taumaha) |
| Pouaka Hononga | Ip68 te whakatauranga (3 ngā diode mā te haere) |
| Ngā Taura Putanga | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ka taea te whakarite i te roa | |
| Ngā Hononga | Hototahi ki a Mc4 |
| Whakamātautau kawenga mīhini | Mua 5400Pa / Muri 2400Pa |
| AKOMANGA MANA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana mōrahi (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Ngaohiko Porowhita Tuwhera (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Iahiko Poto (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Ngaohiko i te mana mōrahi (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Mana Mōrahi o Nāianei (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| TE WHAKAHAERE O TE MŌHIO (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Te hihi 1000W/m², te pāmahana pūtau 25ºC, AM1.5G
NMOT: Te hihi 800W/m², te pāmahana taiao 20ºC, te tere o te hau 1m/s, AM1.5G
| Te Whakanui i Muri | Tawhā | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana mōrahi (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Mana mōrahi (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Mana Mōrahi (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Ipu | 20'GP | 40'HQ |
| Ngā wahi mō ia papa | 36 | 36 |
| Ngā papa mō ia ipu | 5 | 20 |
| Ngā wahi mō ia ipu | 180 | 720 |
| Te Pāmahana o te Wāhanga Whakahaere | -40℃ ki te +85℃ |
| Ngaohiko Pūnaha Mōrahi | 1500 DC (IEC) |
| Te Whakatauranga Mōrahi o te Fiusi Raupapa | 30A |
| Manawanui Mana | 0/+5W |
| Te Pāmahana Whakahaere Ingoa (NMOT) | 45±2℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Pmax | -0.29%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o te Voc | -0.25%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Isc | +0.045%/℃ |
Kamupene Hangarau Rā o ALife, Ltd.
Waea/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Ī-mēra: gavin@alifesolar.com
Whare 36, Hongqiao Xinyuan, Takiwa o Chongchuan, Nantong City, Haina
www.alifesolar.com