LECO N-TYPEHangarau Pūtau
Hangarau Pūtau Tapahi Haurua SMBB
Pūtau Mata-ruaNgā Hangarau Mōhiohio
Mahi Pai rawa atu mō te Anti-PID Low LID
Ngā Pānga Whakamarumaru o te Wāhi Wera Iti
Te Putanga Mana Teitei Te BOS me te LCOE Teitei
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kounga Paerewa IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ngā Whakamātautau Tote/Kohu/Hamonia
| Ngā Pūtau Rā | Momo-N Mono |
| Tau o ngā Pūtau | 156 (6x26) |
| Ngā Ahu | 2465 x 1134 x 33mm |
| Taumaha | 34.8kg |
| Karāhe o Mua/Muri | Karāhe pania-haurua 2.0mm |
| Anga | Konumohe konumohe kua whakakikoruatia (kāore he whiringa mō te whakakaha taumaha) |
| Pouaka Hononga | Ip68 te whakatauranga (3 ngā diode mā te haere) |
| Ngā Taura Putanga | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ka taea te whakarite i te roa | |
| Ngā Hononga | Hototahi ki a Mc4 |
| Whakamātautau kawenga mīhini | Mua 5400Pa / Muri 2400Pa |
| AKOMANGA MANA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana mōrahi (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Ngaohiko Porowhita Tuwhera (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Iahiko Poto (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Ngaohiko i te mana mōrahi (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Mana Mōrahi o Nāianei (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| TE WHAKAHAERE O TE MŌHIO (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Te hihi 1000W/m², te pāmahana pūtau 25°C, AM1.5G NMOT: Te hihi 800W/m², te pāmahana taiao 20°C, te tere o te hau 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Te Whakanui i Muri | Tawhā | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana mōrahi (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Mana mōrahi (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Mana Mōrahi (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Ipu | 40'HQ |
| Ngā wahi mō ia papa | 34 |
| Ngā papa mō ia ipu | 16 |
| Ngā wahi mō ia ipu | 544 |
| Te Pāmahana o te Wāhanga Whakahaere | -40℃ ki te +85℃ |
| Ngaohiko Pūnaha Mōrahi | 1500 DC (IEC) |
| Te Whakatauranga Mōrahi o te Fiusi Raupapa | 30A |
| Manawanui Mana | 0/+5W |
| Te Pāmahana Whakahaere Ingoa (NMOT) | 45±2℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Pmax | -0.29%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o te Voc | -0.25%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Isc | +0.045%/℃ |
Kamupene Hangarau Rā o ALife, Ltd.
Waea/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Ī-mēra: gavin@alifesolar.com
Whare 36, Hongqiao Xinyuan, Takiwa o Chongchuan, Nantong City, Haina
www.alifesolar.com