LECO N-TYPEHangarau Pūtau
Hangarau Pūtau Tapahi Haurua SMBB
Pūtau Mata-ruaNgā Hangarau Mōhiohio
Mahi Pai rawa atu mō te Anti-PID Low LID
Ngā Pānga Whakamarumaru o te Wāhi Wera Iti
Te Putanga Mana Teitei Te BOS me te LCOE Teitei
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kounga Paerewa IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ngā Whakamātautau Tote/Kohu/Hamonia
| Ngā Pūtau Rā | Momo-N Mono |
| Tau o ngā Pūtau | 132 (6x22) |
| Ngā Ahu | 2384 x 1303 x 35mm |
| Taumaha | 38.5kg |
| Karāhe o Mua/Muri | Karāhe pania-haurua 2.0mm |
| Anga | Konumohe konumohe kua whakakikoruatia (kāore he whiringa mō te whakakaha taumaha) |
| Pouaka Hononga | Ip68 te whakatauranga (3 ngā diode mā te haere) |
| Ngā Taura Putanga | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ka taea te whakarite i te roa | |
| Ngā Hononga | Hototahi ki a Mc4 |
| Whakamātautau kawenga mīhini | Mua 5400Pa / Muri 2400Pa |
| AKOMANGA MANA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana mōrahi (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Ngaohiko Porowhita Tuwhera (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Iahiko Poto (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Ngaohiko i te mana mōrahi (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Mana Mōrahi o Nāianei (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| TE WHAKAHAERE O TE MŌHIO (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Te hihi 1000W/m², te pāmahana pūtau 25°C, AM1.5G NMOT: Te hihi 800W/m², te pāmahana taiao 20°C, te tere o te hau 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Te Whakanui i Muri | Tawhā | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana mōrahi (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Mana mōrahi (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Mana Mōrahi (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Ipu | 40'HQ |
| Ngā wahi mō ia papa | 32 |
| Ngā papa mō ia ipu | 18 |
| Ngā wahi mō ia ipu | 576 |
| Te Pāmahana o te Wāhanga Whakahaere | -40℃ ki te +85℃ |
| Ngaohiko Pūnaha Mōrahi | 1500 DC (IEC) |
| Te Whakatauranga Mōrahi o te Fiusi Raupapa | 35A |
| Manawanui Mana | 0/+5W |
| Te Pāmahana Whakahaere Ingoa (NMOT) | 45±2℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Pmax | -0.30%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o te Voc | -0.24%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Isc | +0.04%/℃ |
Kamupene Hangarau Rā o ALife, Ltd.
Waea/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Ī-mēra: gavin@alifesolar.com
Whare 36, Hongqiao Xinyuan, Takiwa o Chongchuan, Nantong City, Haina
www.alifesolar.com