LECO N-TYPEHangarau Pūtau
Hangarau Pūtau Tapahi Haurua SMBB
Pūtau Mata-ruaNgā Hangarau Mōhiohio
Mahi Pai rawa atu mō te Anti-PID Low LID
Ngā Pānga Whakamarumaru o te Wāhi Wera Iti
Te Putanga Mana Teitei Te BOS me te LCOE Teitei
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kounga Paerewa IEC61215/IEC61730
● IEC61701/IEC62716 Ngā Whakamātautau Tote/Kohu/Hamonia
| Ngā Pūtau Rā | Momo-N Mono |
| Tau o ngā Pūtau | 120 (6x20) |
| Ngā Ahu | 2172 x 1303 x 35mm |
| Taumaha | 35.0kg |
| Karāhe o Mua/Muri | Karāhe pania-haurua 2.0mm |
| Anga | Konumohe konumohe kua whakakikoruatia (kāore he whiringa mō te whakakaha taumaha) |
| Pouaka Hononga | Ip68 te whakatauranga (3 ngā diode mā te haere) |
| Ngā Taura Putanga | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ka taea te whakarite i te roa | |
| Ngā Hononga | Hototahi ki a Mc4 |
| Whakamātautau kawenga mīhini | Mua 5400Pa / Muri 2400Pa |
| AKOMANGA MANA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Mana mōrahi (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Ngaohiko Porowhita Tuwhera (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Iahiko Poto (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Ngaohiko i te mana mōrahi (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Mana Mōrahi o Nāianei (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| TE WHAKAHAERE O TE MŌHIO (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Te hihi 1000W/m², te pāmahana pūtau 25ºC, AM1.5G
NMOT: Te hihi 800W/m², te pāmahana taiao 20ºC, te tere o te hau 1m/s, AM1.5G
| Te Whakanui i Muri | Tawhā | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Mana mōrahi (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Mana mōrahi (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Mana Mōrahi (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Te Whai Hua o te Mēra STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Ipu | 40'HQ |
| Ngā wahi mō ia papa | 32 |
| Ngā papa mō ia ipu | 18 |
| Ngā wahi mō ia ipu | 576 |
| Te Pāmahana o te Wāhanga Whakahaere | -40℃ ki te +85℃ |
| Ngaohiko Pūnaha Mōrahi | 1500 DC (IEC) |
| Te Whakatauranga Mōrahi o te Fiusi Raupapa | 35A |
| Manawanui Mana | 0/+5W |
| Te Pāmahana Whakahaere Ingoa (NMOT) | 45±2℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Pmax | -0.30%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o te Voc | -0.24%/℃ |
| Tauwehenga Pāmahana o Isc | +0.04%/℃ |
Kamupene Hangarau Rā o ALife, Ltd.
Waea/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Ī-mēra: gavin@alifesolar.com
Whare 36, Hongqiao Xinyuan, Takiwa o Chongchuan, Nantong City, Haina
www.alifesolar.com