| KAUPAPA HIKO | NGĀ TAWHITO | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Mana mōrahi | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Ngaohiko whakahaere tino pai | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Te au mahi tino pai | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Ngaohiko ara iahiko tuwhera | Reo(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Iahiko poto | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Awhe pāmahana whakahaere o te kōwae | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Ngaohiko pūnaha mōrahi | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Iahiko whakapūmau mōrahi | A | 25 | |||
| Awhe manawanui mana | % | 0~+3% | |||
| *STC (Āhuatanga whakamātautau paerewa): Te hihi o mua 1000W/m², Te pāmahana pūtau 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Te pāmahana whakahaere kua whakatauhia o te pūtau | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Tauwehenga pāmahana mana mōrahi | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Tauwehenga pāmahana ngaohiko tuwhera-ara iahiko | Waiata | %/℃ | -0.24 |
| Tauwehenga pāmahana o ia ara iahiko-poto | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Taumata haumaru | Akomanga II |
| Pūtāhui hua | 12 tau o ngā rauemi me ngā hangarau hua |
| Pūtāhui hiko | 25 tau te putanga hiko raina |
| *Ko te whakahekenga i te tau tuatahi he 2%. Mai i te tau i muri mai, ko te hekenga ā-tau he iti iho i te 0.5%. Kāore te mana o te kōwae i raro iho i te 80% i te tau 25. | |
| Momo pūtau | Pūtau TOPCon 182×91mm |
| Te whakaritenga o te pūtau | 144 ngā wahi (12×12) |
| Rahi o te kōwae | 2260x1219x2.7mm |
| Taumaha o te kōwae | 7.44kg |
| Pouaka hononga | Whakatauranga o te kāpiti IP68 |
| Taura putanga | 4mm², 500mm te roa kupenga taura. Ka taea te whakarite i te roa o te taura |
| Momo hononga | Hototahi MC4 |
| Anga | Kāore he |
| Utaina pūmau o mua (pēhanga hukarere) | 5400Pa |
| Kawenga pūmau o muri (pēhanga hau) | 2400Pa |
| Te kawe waka | Taraka Pūhara 13m | Taraka Pūhara 17.5m | Ipu 20'C | Ipu 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Rahi | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Papa | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Wāhanga/Pareti | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Ngā wahi katoa | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Rahi mōkihi (Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Mana mōrahi (W) | Te Whai Hua o te Tahuritanga | Taumaha | Pūtāhui Hua | Pūtāhui Hiko | Ngā Rahi o te Kōwae | Te Whakaritenga Pūtau |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x1219x2.7mm | 144 ngā wahi (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x1110x2.7mm | 132 ngā wahi (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x1020x2.7mm | 120 ngā wahi (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x918x2.7mm | 108 ngā wahi (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x825x2.7mm | 96 ngā wahi (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x735x2.7mm | 84 ngā wahi (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 2260x644x2.7mm | 72 ngā wahi (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 1545x425x2.7mm | 72 ngā wahi (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 1150x927x2.7mm | 54 ngā wahi (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 tau | 25 tau | 1750x1150x2.7mm | 80 ngā wahi (8x10) |
Kamupene Hangarau Rā o ALife, Ltd.
Waea/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Ī-mēra: gavin@alifesolar.com
Whare 36, Hongqiao Xinyuan, Takiwa o Chongchuan, Nantong City, Haina
www.alifesolar.com